Aniloks temizleme solüsyonu, Aniloks temizleme Jelleri, Silindir temizleme Jelleri, Silindir temizleme solüsyonları, Baskı Merdanesi Temizleme,
Aniloks (silindir) Temizleme Jelleri

Silindir (Aniloks) Temizleme Jelleri

Gravür, Flekso ve Laminasyon silindirlerinin temizliğinde kullanılır. Silindirlerin temizliği periyodik olarak yapılmalıdır. Aksi halde baskı kalitesinde problemler yaşana bilmektedir. Ürünlerimiz Su, Solvent ve UV bazlı mürekkep temizliği için uygundur. Silindir hücrelerine birikmiş ve kurumuş mürekkep kalıntılarını, hücrenin derinliklerine etki ederek kısa bir sürede temizler. Temizlik Seramik ve Krom merdaneler için özel üretilmiş fırçalar ile yapılmalıdır. Uygun fırçalar ürün yelpazemiz içindedir.

Silindir Temizleme Jelleri Kullanımı:

Temizlemek istediğiniz yüzeylere solüsyonu döküp uygun fırça ile yüzeyin tüm bölgelerine uygulanır. Fırça ile uygulama bittikten sonra silindir streç film ile sarılıp hava ile bağlantısı kesilir. Streç film 30 dakika boyunca silindire sarılı bir şekilde bırakılır. Bu süre akabinde streç film silindirden uzaklaştırılır. Son aşamada silindire su uygulanarak silindir kullanıma hazır hale gelir. 
(c)2017,Colda Ambalaj & Etiket Malzemeleri, Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım:ElitNET 
free website
built with
kopage