Plastik Statik Mikserler

Laminasyon Statik Mikseri, farklı sektörlerde farklı isimlerle telaffuz edilmektedir. Plastik Statik mikser, Laminasyon çubuğu, Laminasyon statik mikseri v.b. adından da anlaşılacağı üzere statik (sabit) bir parçadır. Çift komponentli tutkal (yapıştırıcı) kullanımı olan uygulamalarda kullanımı mevcuttur. 

Plastik Statik Mikserlerin Kullanımı: 

2 farklı viskozitedeki yapışkan dozajlama (veya basınç uygulayan farklı bir sistem) ile plastik statik miksere giriş yapar. Uygulanan basınç ile yapışkan mikserde ilerlemeye devam eder. Her ilerlemesinde elementlerden geçiş yapar ve plastik statik mikserden tek bir yapışkan olarak çıkar. Artık iki ürün karışmış ve tek bir ürün halini almıştır.
• Epoksi Karışım • Poliüretan Karıştırma • Silikon Karıştırma • Statik Mikser 

2K Karışım Çubuğu-min, Çift Komponentli Yapışkan Karışım-min, Epoksi Karışım Nozulu-min, İzosiyanat Karışım-min, Kare (Square) Statik Mikser-min, ME 10-24 Statik Mikser-min, ME 10-32 Statik Mikser-min, MS 08-24 Statik Mikser-min, MS 08-32 Statik Mikser-min, MS 10-32 Statik Mikser-min, Poliüretan Karışım Mikseri-min, Silikon Karışım Çubuğu-min, Statomix Nordson Statik Mikser-min

(c)2017,Colda Ambalaj & Etiket Malzemeleri, Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım:ElitNET 
free website
built with
kopage